Author: a***7
Date:
Review: كويسه. مرررررر. بالعآفيه علي ولدي
顏色: 多色
Price: HK$647.24
Original Price: HK$703.75
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 6s Plus |
| Network | 4G |
| Screen Size | 5.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2750mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw260128144940890995692 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 158488 people said the quality is very good!
Author: a***7
Date:
Review: كويسه. مرررررر. بالعآفيه علي ولدي
顏色: 多色
Author: l***2
Date:
Review: الجوال كشكل نظيف وكويس زي مافي الصورة. اول كم ساعة كان حلو ما يعلق وسلس، بعدين بدت العيوب تطلع. أعلى شي وصله الشحن كان 94% وما عاد كمل. ولاحظت الشاشة تحت فيها نقاط بيضا صغيرة- لكن ما تعيق الإستخدام-. الجوال فجأة صار يعلّق ويتحرك من نفسه، اضغط فوق يقوم يضغط تحت وحتى يوم جيت افتحه يوم طفيته تورطت بالرمز لدقايق. ماعرف هل اللي وصلني جودته كذا، ولا هذي جودة الجوال عموما.
顏色: 多色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.